Sklep Aplimedica jest już dostępny w nowej wersji!
Zobacz nowy sklep

Firma Aplimedica

Logo firmy Aplimedica

Aplimedica s.c. od 2009 roku jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę i autoryzowanym przedstawicielem Firmy Medyczno-Produkcyjnej „Lyapko” w Unii Europejskiej.

Naszym głównym zadaniem jest promocja i dystrybucja aplikatorów wieloigłowych “Lyapko”, wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych – cechujących się najwyższą jakością i skutecznością w terapii oraz wspomaganiu leczenia wielu schorzeń. Jako importer dopełnimy wszelkich starań aby na rynku polskim znalazły się produkty spełniające wszelkie warunki określone przez ustawodawstwo Polskie oraz spełniające wymagania handlowe producenta.

Pragniemy aby nasi klienci otrzymywali od nas nie tylko produkt ale i niezbędną wiedzę, która pozwoli im w najskuteczniejszy sposób wykorzystywać możliwości jakie dają unikalne rozwiązania zastosowana w aplikatorach igłowych dr Nikolaya Lyapko. Zapraszamy do współpracy dystrybutorów regionalnych, sklepy medyczne, jak również gabinety masażu, refleksoterapii, rehabilitacji, medycyny naturalnej, jak i kosmetyczne oraz SPA.

Organizujemy również szkolenia dla osób chcących poznać metodykę terapii wieloigłowej.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z nami.