Sklep Aplimedica jest już dostępny w nowej wersji!
Zobacz nowy sklep

Firma Medyczno-Produkcyjna Lyapko

Logo firmy LYAPKO

Firma Medyczno-Produkcyjna LYAPKO jest dobrze znana w wielu krajach świata, ponieważ już od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji unikalnych produktów – aplikatorów wieloigłowych “Lyapko” (wałków, pasów oraz mat rehabilitacyjnych), które mają swoje zastosowanie zarówno w terapii wielu schorzeń jak i w profilaktyce, pomagają w utrzymaniu zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Aplikatory produkowane są z różnych metali (żelaza, miedzi, cynku, niklu, srebra) i przeznaczone są do oddziaływania na organizm człowieka poprzez skórę.

Firma Medyczno-Produkcyjna LYAPKO jest również producentem polimerowych masażerów “Faraon”.

Produkty FMP LYAPKO są rezultatem połączenia medycyny naturalnej Wschodu ze współczesnymi technologiami. Stosowane są z sukcesem w wielu klinikach, szpitalach, instytucjach medycznych, gabinetach masażu i urody, a także w warunkach domowych. Wykorzystanie igieł aplikatorów z różnych metali jest nową ale skuteczną metodą, pozwalającą na:

►usuwanie bólów kręgosłupa, stawów, mięśni oraz bólów głowy;

►skracanie okresu całkowitego powrotu do zdrowia po urazach czaszkowo-mózgowych, złamaniach, operacjach, udarach;

►przeciwdziałanie powstawaniu odleżyn u przewlekle chorych;

►wspomaganie leczenia mózgowego porażenia dziecięcego;

►wspomaganiu leczenia i profilaktyce zachorowań na schorzenia przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i systemu nerwowego;

►zwiększenie 2-3-krotnie efektywności takich metod, jak masaż, akupunktura i terapia klasyczna, terapia manualna i laseroterapia, rezonans magnetyczny (przy jednoczesnym lub wcześniejszym zastosowaniu);

►sprzyjanie normalizacji równowagi hormonalnej, procesów metabolicznych w przypadku schorzeń endokrynologicznych;

►usuwanie zaburzeń seksualnych i doprowadzanie do normalizacji funkcji płciowych u mężczyzn i kobiet;

►przy wspomaganiu leczenia chorób ginekologicznych sprzyjanie usuwania ognisk zapalnych i zaburzeń cyklu menstrualnego;

►zwiększanie aktywności życiowej, normalizowanie snu i przemianę materii;

►skracanie okresu przyjmowania lekarstw, a potem całkowitej z nich rezygnacji.

Stosowanie aplikatorów praktycznie nie ma przeciwwskazań i negatywnych skutków ubocznych. Mogą być one stosowane również w warunkach domowych, ponieważ są bardzo proste w użyciu.

W świecie nie ma analogicznych produktów dla aplikatorów LYAPKO, ponieważ nie mają sobie równych pod względem efektywności i uzyskiwanych rezultatów.

Cała produkcja chroniona jest patentami międzynarodowymi, posiada certyfikaty zgodnie ze światowymi standardami jakości.

Produkty FMP LYAPKO nagrodzone zostały wieloma dyplomami i certyfikatami. Aplikatory uznane zostały za jeden ze stu najlepszych towarów Ukrainy.

Firma Medyczno-Produkcyjna LYAPKO i jej produkty znajdują się w fazie dynamicznego rozwoju i stałego udoskonalania. Poprawianie technologii produkcji, studiowanie osiągnięć naukowych i poszerzanie asortymentu aplikatorów pozwala zajmować pozycję lidera w dziedzinie produktów, które wyzwalają naturalne możliwości organizmu do samoleczenia i samoregulacji funkcjonalnej.

Cenimy zdrowie każdego klienta, dlatego też indywidualne podejście, profesjonalizm personelu i unikalność produktu stanowią rękojmię sukcesu w walce z wieloma chorobami.

Wyłącznym i autoryzowanym dystrybutorem produktów FMP LYAPKO na rynku polskim jest firma APLIMEDICA S.C.