Zastosowanie w sporcie

Aplikatory doktora Lyapko w popularyzacji bezdopingowego sportu

Firma Medyczo-Produkcyjna „Lyapko” od lat aktywnie uczestniczy w życiu sportowym. Zawodnicy, trenerzy i fizjoterapeuci sportowi stosują bardzo często aplikatory jako uzupełnienie do masażu sportowego w celu jak najszybszego przygotowania zawodników do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągnięcia maksymalnych wyników sportowych, jak i usunięcia dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Stosują go również przy zabiegach na kontuzjowane części ciała.

Oglądaj filmik Aplikatory dr Lyapko – zastosowanie wśród sportowców

Przeczytaj wywiad z Vidasem Blekaitisem – rekordzistą świata w dyscyplinach siłowych

Aplikatory igłowe są szczególnie cenne dla ciężarowców, stosowane do rozgrzewki, regeneracji po ekstremalnym wysiłku fizycznym, czy też w celu odreagowania od stresu. Maty i wałki fizjoterapeuta może używać w terapii lub rehabilitacji kontuzjowanych, czy mocno nadwyrężonych części ciała, jak również do szybkiej rozgrzewki przed treningami lub zawodami.

Jeden z najsilniejszych ludzi świata Dmitrij Chaladzy

Rosyjska tenisistka Jelena Diemientjewa 23 sierpnia 2009 r. wygrała finał jednego z najbardziej prestiżowych turniejów – turnieju tenisowego o “Puchar Rodgersa” w Toronto, zwyciężając rodaczkę Marię Szarapową.

Pojedynek trwał ponad 2 godziny.
Otrzymać zwycięstwo pomogły aplikatory wieloigłowe Lyapko.
Masaże lecznicze odbywały się pod nadzorem dyplomowanego lekarza-rehabilitanta Siergieja Litosza, który stosuje aplikatory wieloigłowe w swojej praktyce w ciągu ostatnich kilku lat.
Przed decydującym setem Siergiej Litosz przeprowadził stymulację stóp zawodniczki Aplikatorem wkładką „Stópka” 5,0 Ag”, nogi owinął Aplikatorem – pas „Natura” 3,5 Ag.
Diemientjewa stanęła na podium i zawojowała tytuł 4 rakiety świata.
Przyjaźń sportowców z aplikatorami wieloigłowymi Lyapko zaowocowała już nie jednym zwycięstwem.
Czekamy na kolejnych mistrzów …

OPINIE ZE SWIATA SPORTU

Na adres FMP “Lyapko” Sp. z o.o. przychodzą często listy:

„Stare kontuzje (staw barkowy, kolana) przypominają o sobie. Szczególnie przy bardzo zmiennej pogodzie w prowincji Ontario (Kanada). Za sprawą rekomendacji lekarza sportowego Siergieja Litosza, który z sukcesami stosuje aplikatory wieloigłowe Lyapko zawodnikom drużyn sportowych Kanady, zacząłem korzystać z aplikatorów wieloigłowych.

Szczególnie pomógł mi apliketor-pas “Podróznik”. Momentalnie usuwa ból, obrzęki, skurcze mięśniowe, poprawia płynność ruchów, wytrzymałość, odczuwa się przypływ energii. Wzrasta wytrzymałość siłowa. Gdybym w czasach mojej kariery sportowej mógł korzystać z takich aplikatorów, nie schodziłbym z rozbiegu z powodu urazów. Oprócz tego aplikatory Lyapko bardzo szybko przeciwdziałają stresom i nie pozwalają na pojawienie się depresji. W Toronto Siergiej Litosz zaleca i stosuje aplikatory Lyapko u sportowców różnych dziedzin sportu: w boksie, lekkiej atletyce, piłce możnej, gimnastyce artystycznej, hokeju, karate, jodze i innych.

Dziękuję bardzo dr N.G.Lyapko za jego wspaniałe wynalazki.

Polecam wszystkim, szczególnie czynnym atletom:

  • do stymulacji układu nerwowo-mięśniowego – 5-8 minut, przed treningiem
  • do odbudowy sprawności organizmu po sezonie treningowym lub po treningu – 30-45-60 minut”

Z najlepszymi życzeniami – Aleksander Czerwonyj,
mistrz sportu klasy międzynarodowej w skokach o tyczce
(członek drużyny z Siergiejem Bubką), Kanada

Z KANADY – Z MIŁOŚCIĄ

Na adres Korporacji Lyapko przyszedł list z Kanady, przytaczamy go prawie w całości

Dzień dobry!

Krótko o sobie: jestem lekarzem, od 26 lat pracuję w rehabilitacji sportowej, z tego 18 lat w Kanadzie (wcześniej – w 4 Wydziale Ministerstwa Zdrowia ZSRR). Pracowałem przy obsłudze medycznej Uniwersjady Studenckiej w Buffalo w 1993 roku, mistrzostw świata w lekkiej atletyce, squash, gimnastyce, zapasach. Od wielu lat pracuję z hokeistami NHL, tak więc mam spore doświadczenie.

Przez ostatnie 3 lata aktywnie stosowałem aplikatory Lyapko. Rezultaty są wstrząsające!

W celu zwiększenia wytrzymałości szybkościowej i siłowej (a jest to bardzo ważny wskaźnik) wykonuję zabiegi na nogi i ręce sportowców 8-10-12 minut. Można również masować aplikatorami lędźwie, szyję czy głowę. W celu odnowienia organizmu po ciężkich i męczących treningach czy walkach zabiegi wykonuje się dłużej. A potem stosuję krótki masaż. Atleci sami mówią, że po oddziaływaniu aplikatorami zwiększa się ich szybkość, siła, wytrzymałość. Odnowa organizmu następuje szybciej i przy mniejszym wysiłku. Trenerzy są w zszokowani efektywnością metody, i bardzo wdzięczni. U wszystkich atletów odnotowuje się zwiększoną zdolność do pracy i treningów. Kiedy przychodzę do sal treningowych z aplikatorami Lyapko, atleci już na mnie czekają, witają oklaskami, dziękują.

Dziękuję bardzo dr Nikolayowi Lyapko w imieniu swoim i wszystkich tych, którzy korzystają z aplikatorów.

Z poważaniem
Siergiej Litosz
Toronto, Kanada

Firma Medyczo-Produkcyjna „Lyapko” aktywnie wspiera rozwój młodych sportowców na Ukrainie.

W każdej dyscyplinie sportowej konkurencja staje się coraz trudniejsze, wymagania większe i rekordy trudniejsze do pobicia. Sportowcy osiągają często nierealne wyniki ale cały czas dążą do coraz lepszych. Czasami wydaje się, że ich popisy wykraczają poza ludzkie możliwości. Dobrze, że mogą korzystać z takiej pomocy jak aplikatory wieloigłowe Lyapko, które pomagają im w osiąganiu tych niesamowitych wyników sportowych.